Художні фарби - як вибрати?

Вибираючи серед різноманіття художніх фарб можна виділити декілька їх видів, кожен з яких володіє своїми перевагами і недоліками.

Олійні художні фарби володіють густою консистенцією, високою покривною здатністю, відмінною світлостійкістю, інтенсивністю кольору, добре змішуються між собою. Для кращого нанесення полотно повинне бути попередньо підготовлене.

Акварельні художні фарби відрізняються прозорістю кольору і легкістю у використанні, вони легко беруться на пензель і наносяться на папір.

Акрилові художні фарби є більш сучасним матеріалом і вже міцно увійшли в різні сфери мистецтва завдяки своїй універсальності. Акрилова фарба може бути нанесена на поверхню без її попередньої підготовки, а також утворює при висиханні міцну плівку, яка володіє високою еластичністю і не схильна до розтріскування (за винятком впливів занадто високих або низьких температур). Акрил можна змішати з водою і використовувати як акварель або наносити з тюбика і використовувати як масло.

Гуашеві художні фарби подібні по своєму складу до акварельних фарб, відрізняються лише непрозорістю кольору. При роботі гуашевими фарбами використовується біла гуаш, яка дає можливість перекривати раніше нанесений шар фарби, що не припустимо в акварельний техніці.

Деяким симбіозом акрилової і гуашеві фарби є акрилова гуаш. Вона насичена, яскрава, має чистий і виразний колір, має хорошу адгезію. На відміну від акварелі, гуаші або олійної фарби може бути нанесена на будь-яку тверду поверхню - папір, дерево, глину, елементи одягу, метал, камінь, швидко висихає і не вимивається водою після нанесення.


Акварель і гуаш, ручки та олівці, кольрові олівці та ножиці, пензлики, папір кольоровий і білий та багато іншого приладдя для творчості та офісу, Ви знайдете у нашому магазині - corrector.com.ua