Канцелярія в магазині Корректор (corrector.com.ua)


Малюємо разом з corrector.com.ua
11.02.2021 140
Малюємо разом з corrector.com.ua
Художні фарби - як вибрати?Вибираючи серед різноманіття художніх фарб можна виділити декілька їх видів, кожен з яких володіє своїми перевагами і недоліками.Олійні художні фарби володіють густою консистенцією, високою покривною здатністю, відмінною світлостійкістю, інтенсивністю кольору, добре з..
Цікавинка про маркери
11.02.2021 299
Цікавинка про маркери
А Ви знали, що...- Перший прототип маркера був створений ще у Стародавньому Єгипті. Він діяв за тим самим принципом, що і сучасні моделі- Зазвичай маркери для шин роблять з круглим, а не з загостреним кінцем- Хороші маркери служитимуть Вам багато років (від 3 і більше), проте пам"ятайте - закривати..
TM KITE
30.09.2020 164
TM KITE
Ще  з далекого 2007 року компанія Корректор ( corrector.com.ua) співпрацює із торговою маркою КІТЕ.  Рік за роком торгова марка невпинно дбає про наших споживачів, додає в асортимен компанії трендові товари і нові технології, удосконалює накопичений досвід, втілюючи його в нових колекціях ..
Майбутнє поряд : Space pen
11.08.2020 219
Майбутнє поряд : Space pen
Space pen, ручка невагомості або космічна ручка. Ця ручка містить чорнила у спеціальному контейнері під тиском. Це дозволяє вільно писати нею в умовах невагомості, під водою, на жирній чи мокрій поверхні, під будь-яким кутом і навіть при екстремальних температурах!Доречі, у нашому онлайн-магазині пр..
Показано з 1 по 4 із 4 (1 сторінок)